Xiaomi | 67W Car Charger (USB-A + Type-C)
- Код товара: 385874
- EAN: 6941812704226
- MPN: BHR6814GL
25.10€
Без налога: 20.74€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 67W Car Charger (USB-A + Type-C) |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.093 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14286 шт. |
| Gross weight | 0.129 кг |
| Net weight | 0.036 кг |
| Другие особенности | High performance 67W car charger, supporting fast charging for two devices; Dual port fast charging, compatible with a wide range of devices; Type-C port outputs up to 67W for charging Xiaomi phones; Smart detection of output current, wide compatibility including driving recorders and phones; Cycle light effect, multiple color changed according to output power |
| Connectors | USB-C; USB-A |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 67 Вт |