Epson Inner Finisher-P1
- Код товара: 388017
- EAN: 8715946709741
- MPN: C12C936961
1 218.53€
Без налога: 1 007.05€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2500 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 533 мм |
| Gross width (mm) | 493 мм |
| Gross height (mm) | 194 мм |
| Volume (m3) | 0.050977186 м³ |
| Tare weight (kg) | 3 кг |
| Palette Qty | 34 шт. |
| Gross weight | 13 кг |
| Net weight | 10 кг |
| Producer product name | Inner Finisher-P1 |
| Производительность по страницам | N/A страниц |