Epson Inner Finisher-P1
- Preces kods: 388017
- EAN: 8715946709741
- MPN: C12C936961
1 218.53€
Bez nodokļa: 1 007.05€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 533 mm |
| Gross width (mm) | 493 mm |
| Gross height (mm) | 194 mm |
| Volume (m3) | 0.050977186 m³ |
| Tare weight (kg) | 3 kg |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 13 kg |
| Net weight | 10 kg |
| Producer product name | Inner Finisher-P1 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |