BLACK & DECKER | Table Saw, 254 mm | BES720-QS
- Код товара: 390595
- EAN: 5035048712412
- MPN: BES720-QS
231.63€
Без налога: 191.43€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 700.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 700.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 2.80 кг |
| Volume (m3) | 0.20 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Plastic (No PET) | 800 гр. |
| Palette Qty | 5 шт. |
| Gross weight | 28.00 кг |
| Net weight | 25.20 кг |
| Мощность | 1800 Вт |
| Producer product name | BES720-QS |
| Producer product family | Table Saw, 254 mm |