Eaton | UPS | 9SX 3000i Rack2U | 3000 VA | 2700 W
- Код товара: 390640
- EAN: 743172091147
- MPN: 9SX3000IR
2 490.97€
Без налога: 2 058.65€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 9SX 3000i Rack2U |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 2700 Вт |
| Емкость | 3000 ВА |
| Gross depth (mm) | 580.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 780.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 20.00 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 шт. |
| Gross weight | 26.70 кг |
| Net weight | 26.50 кг |
| Топология ИБП | On line |
| Формат | Rack |
| Цвет товара | Black |
| Сертификация | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040-2, CE, cULus Listed, EAC |