Eaton | UPS | 9SX 3000i Rack2U | 3000 VA | 2700 W
- Preces kods: 390640
- EAN: 743172091147
- MPN: 9SX3000IR
2 490.97€
Bez nodokļa: 2 058.65€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 9SX 3000i Rack2U |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 2700 W |
| Kapacitāte | 3000 VA |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 20.00 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 26.70 kg |
| Net weight | 26.50 kg |
| UPS topoloģija | On line |
| Formas faktors | Rack |
| Produkta krāsa | Black |
| Sertifikācija | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040-2, CE, cULus Listed, EAC |