Digitus | 4-port USB Hub | DA-70231 | USB Hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) ports quantity 4
- Код товара: 390801
- EAN: 4016032317005
- MPN: DA-70231
29.96€
Без налога: 24.76€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | DA-70231 |
| Producer product family | 4-port USB Hub |
| Количество портов USB 3.0 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 2857 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| USB порт | 4x USB-A |