Digitus | USB Extender, USB 2.0 | DA-70141 | USB 2.0
- Код товара: 390809
- EAN: 4016032365082
- MPN: DA-70141
43.15€
Без налога: 35.66€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB 2.0 |
| Producer product name | DA-70141 |
| Producer product family | USB Extender, USB 2.0 |
| Gross depth (mm) | 255.00 мм |
| Gross height (mm) | 38.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 1486 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Другие особенности | Extends the USB cable length up to 50 m / 164 ft; Embedded USB 2.0 signal booster prevents signal loss; Uses one ordinary Cat 5, 5e or 6 network cable (UTP, STP or SFP) with RJ45 plugs |
| Длина кабеля | 0.20 м |