Epson | Maintenance Kit | T736200
- Код товара: 391067
- EAN: 010343905054
- MPN: C13T736200
24.04€
Без налога: 19.87€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T736200 |
| Producer product family | Maintenance Kit |
| Gross depth (mm) | 172.00 мм |
| Gross height (mm) | 172.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.67 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 834 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Другие особенности | Includes: Gloves x 2 pairs, Cleaning liquid x1 (150ml), Cut x1, Cleaning sticks 2 types 25 sticks each |
| Совместимые продукты | SureColor SC-F2000 (5C); SureColor SC-F2000 (4C); SureColor SC-F2100 (5C); SureColor SC-F2100 (4C); SureColor SC-F3000 |