Epson | Maintenance Kit | T736200
- Preces kods: 391067
- EAN: 010343905054
- MPN: C13T736200
24.04€
Bez nodokļa: 19.87€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T736200 |
| Producer product family | Maintenance Kit |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 172.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.67 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 834 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Citas funkcijas | Includes: Gloves x 2 pairs, Cleaning liquid x1 (150ml), Cut x1, Cleaning sticks 2 types 25 sticks each |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-F2000 (5C); SureColor SC-F2000 (4C); SureColor SC-F2100 (5C); SureColor SC-F2100 (4C); SureColor SC-F3000 |