Brother PT-P900Wc | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- Код товара: 392828
- EAN: 4977766827515
- MPN: PTP900WCZW1
265.89€
Без налога: 219.74€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | PT-P900Wc |
| Wi-Fi | Yes |
| Технология печати | Thermal |
| Тип продукта | Label Printer |
| Gross depth (mm) | 118.00 мм |
| Gross height (mm) | 146.00 мм |
| Gross width (mm) | 192.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 302 мм |
| Gross width master carton | 208 мм |
| Gross height master carton | 200 мм |
| Net weight master carton | 0.384 кг |
| Tare weight master carton | 0.214 кг |
| Palette Qty | 373 шт. |
| Gross weight | 2.68 кг |
| Net weight | 1.48 кг |
| Другие особенности | Create durable labels up to 36mm wide; High speed and high resolution printing; Advanced cutter with easy label peel function; Add images, barcodes and frames to your labels |
| Подключение Ethernet | No |
| Дуплексные функции | No |
| Интерфейс | USB, Wi-Fi |