Brother PT-P900Wc | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- Preces kods: 392828
- EAN: 4977766827515
- MPN: PTP900WCZW1
265.89€
Bez nodokļa: 219.74€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | PT-P900Wc |
| Wi-Fi | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Produkta veids | Label Printer |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Palette Qty | 373 pcs |
| Gross weight | 2.68 kg |
| Net weight | 1.48 kg |
| Citas funkcijas | Create durable labels up to 36mm wide; High speed and high resolution printing; Advanced cutter with easy label peel function; Add images, barcodes and frames to your labels |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Interfeiss | USB, Wi-Fi |