Digitus | 8K DP Repeater 30 m | DS-55524 | Silver
- Код товара: 393710
- EAN: 4016032483717
- MPN: DS-55524
17.85€
Без налога: 14.75€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DS-55524 |
| Producer product family | 8K DP Repeater 30 m |
| Количество портов DisplayPort | 1x DP input, 1x DP output |
| Тип | The repeater allows you to extend a DP signal to up to 30 m. This corresponds to the VESA DisplayPort Standard 1.4. It supports resolutions up to 8K/30Hz. Power supply is provided via USB using the enclosed cable |
| Gross depth (mm) | 75.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 23.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 201.00 гр. |
| Gross depth master carton | 260 мм |
| Gross width master carton | 308 мм |
| Gross height master carton | 177 мм |
| Net weight master carton | 4.95 кг |
| Tare weight master carton | 0.241 кг |
| Palette Qty | 4553 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| USB порт | 1x USB-C input |
| Цвет товара | Silver |