Digitus Fixing set for 483 mm (19‘‘) and 254 mm (10") components, M6 | DN-19 SET-S
- Код товара: 447735
- EAN: 4016032334408
- MPN: DN-19 SET-S
8.80€
Без налога: 7.27€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TR |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1667 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | DN-19 SET-S |
| Producer product family | Fixing set for 483 mm (19‘‘) and 254 mm (10") components, M6 |