Eaton | Ellipse PRO UPS DIN | ELP1600DIN | 1600 VA | 1000 W
- Код товара: 395448
- EAN: 743172438188
- MPN: ELP1600DIN
408.62€
Без налога: 337.70€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 280.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 9.00 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 85 шт. |
| Gross weight | 11.80 кг |
| Net weight | 11.30 кг |
| Producer product name | ELP1600DIN |
| Producer product family | Ellipse PRO UPS DIN |
| Вместимость | 1000 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 1600 ВА |