Xiaomi | Robot Vacuum E10 Brush | BHR6916GL
- Код товара: 397678
- EAN: 6941812707937
- MPN: BHR6916GL
7.26€
Без налога: 6.00€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | BHR6916GL |
| Producer product family | Robot Vacuum E10 Brush |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.027 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7692 шт. |
| Gross depth master carton | 270 мм |
| Gross width master carton | 460 мм |
| Gross height master carton | 345 мм |
| Net weight master carton | 5.18 кг |
| Tare weight master carton | 0.428 кг |
| Gross weight | 0.075 кг |
| Net weight | 0.048 кг |
| Совместимость | For Xiaomi Robot Vacuum E10 |