Epson | EB-770F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White
- Код товара: 401083
- EAN: 8715946715841
- MPN: V11HA79080
2 138.76€
Без налога: 1 767.57€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 4100 лм |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | EB-770F |
| Gross depth (mm) | 395.00 мм |
| Gross height (mm) | 133.00 мм |
| Gross width (mm) | 356.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 660.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 240.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 6.80 кг |
| Net weight | 5.90 кг |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Producer product family | Laser Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Уровень шума (эконом. режим) | 27 дБ |
| Встроенные колонки | Yes |
| Количество HDMI портов | 3 |
| Throw ratio | 0.26-0.35: 1 |
| Тип объектива | Optical |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ac |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Источник света | Laser |
| Вес | 5900 гр. |