Epson | EB-770F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White
- Preces kods: 401083
- EAN: 8715946715841
- MPN: V11HA79080
2 138.76€
Bez nodokļa: 1 767.57€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 4100 ANSI lūmeni |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | EB-770F |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 133.00 mm |
| Gross width (mm) | 356.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 660.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Net weight | 5.90 kg |
| Kontrasta attiecība | 2500000:1 |
| Producer product family | Laser Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Wi-Fi standartu | 802.11ac |
| Trokšņu līmenis (ekonomiskais režīms) | 27 dB |
| Gaismas avots | Laser |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| Pārraides attālums | 0.26-0.35: 1 |
| Objektīva veids | Optical |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Svars | 5900 g |