DEWALT | Angle Grinder | DWE490-QS | 230 mm | 2000 W
- Код товара: 404461
- EAN: 5035048617144
- MPN: DWE490-QS
136.68€
Без налога: 112.96€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | IN |
| Gross depth (mm) | 565.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 59.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 280 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 6.60 кг |
| Net weight | 6.30 кг |
| Цвет товара | Yellow/Black |
| Producer product name | DWE490-QS |
| Producer product family | Angle Grinder |
| Диаметр шлифовального круга | 230 мм |
| Мощность | 2000 Вт |