CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS1500EA-DE | 1500 VA | 1350 W
- Код товара: 407921
- EAN: 4711027790299
- MPN: OLS1500EA-DE
494.90€
Без налога: 409.01€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Емкость | 1500 ВА |
| Producer product name | OLS1500EA-DE |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 1350 Вт |
| Gross depth (mm) | 365.00 мм |
| Gross height (mm) | 337.00 мм |
| Gross width (mm) | 196.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 63 шт. |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Gross weight | 15.90 кг |
| Net weight | 14.40 кг |
| Другие особенности | Online (Double Conversion) UPS Topology; Generator Compatible; Zero Transfer Time; Surge and Spike Protection; Color LCD Panel; Serial Connectivity Port; PowerPanel Management Software; Tower Form Factor ; ECO Mode; Overload Protection; Smart Battery Management (SBM); EMI and RFI Filtration; Variable Speed Fans; Emergency Power Off (EPO) Port; SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional) |
| Размеры (ШхГхВ) | 151 x 394 x 225 мм |
| Топология ИБП | On line |
| Формат | Tower |
| Время подзарядки батареи | 4 (Typical) ч |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 5.3 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 15.3 мин |