CyberPower | Backup UPS Systems | UT650EG | 650 VA | 360 W
- Код товара: 407941
- EAN: 4712856273298
- MPN: UT650EG
47.72€
Без налога: 39.44€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Емкость | 650 ВА |
| Producer product name | UT650EG |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Вместимость | 360 Вт |
| Gross depth (mm) | 315.00 мм |
| Gross height (mm) | 229.00 мм |
| Gross width (mm) | 109.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 220 шт. |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Gross weight | 3.98 кг |
| Net weight | 3.80 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Automatic Voltage Regulation (AVR); LED Status Indicator; Surge and Spike Protection; High-speed Ethernet Data Transmission; EMI and RFI Filtration; Energy Saving Technology; Generator Compatible; Overload Protection; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; Configurable Alarm |
| Размеры (ШхГхВ) | 84 x 280 x 174 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Время подзарядки батареи | 6 (Typical) ч |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 3 (200w) мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 28 (60w) мин |