Philips | Oral irrigator | HX3826/31 | Cordless | 250 ml | Number of heads 1 | White
- Код товара: 408290
- EAN: 8720689011037
- MPN: HX3826/31
81.25€
Без налога: 67.15€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Цвет товара | White |
| Тип | Cordless |
| Количество головок | 1 |
| Емкость резервуара для воды | 250 мл |
| Producer product name | HX3826/31 |
| Producer product family | Oral irrigator |
| Gross depth (mm) | 92 мм |
| Gross height (mm) | 247 мм |
| Gross width (mm) | 134 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 113.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| PET | 0.50 гр. |
| Plastic (No PET) | 18 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.218 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.003045016 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.644 кг |
| Net weight | 0.426 кг |
| Особые свойства | Removes up to 99.9% of plaque* in areas to be cleaned; Quad Stream technology is designed for faster, more effective interdental cleaning; Slim and ergonomic design |
| Число скоростей | 3 |