Epson SureColor SC-T3700DE | Epson
- Код товара: 409424
- EAN: 8715946702872
- MPN: C11CH80302A0
3 169.32€
Без налога: 2 619.27€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 499.00 мм |
| Gross height (mm) | 975.00 мм |
| Gross width (mm) | 1365.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.00 кг |
| Volume (m3) | 0.66 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 шт. |
| Gross weight | 123.00 кг |
| Net weight | 118.00 кг |