Epson SureColor SC-T3700DE | Epson
- Preces kods: 409424
- EAN: 8715946702872
- MPN: C11CH80302A0
3 169.32€
Bez nodokļa: 2 619.27€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 499.00 mm |
| Gross height (mm) | 975.00 mm |
| Gross width (mm) | 1365.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.66 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 pcs |
| Gross weight | 123.00 kg |
| Net weight | 118.00 kg |