SUNGROW | ESS SBR 3.2kWh Battery module SMR032 V114 LiFePo4 HV | ASA00460
- Код товара: 412700
- EAN: 2000001294901
- MPN: ASA00460
1 252.96€
Без налога: 1 035.50€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | ASA00460 |
| Producer product family | ESS SBR 3.2kWh Battery module SMR032 V114 LiFePo4 HV |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 935.00 мм |
| Gross width (mm) | 625.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 10.00 кг |
| Volume (m3) | 0.19 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 шт. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Gross weight | 33.00 кг |
| Net weight | 23.00 кг |