Durabook | DBHR1X R11 Spare Extended HI-CAP Battery for Durabook R11, R11L
- Код товара: 413146
- EAN: 2000001295731
- MPN: DBHR1X
246.49€
Без налога: 203.71€
| Производитель | Durabook |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1111 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.80 кг |
| Producer product name | DBHR1X R11 Spare Extended HI-CAP Battery for Durabook R11, R11L |
| Вес | N/A гр. |
| Ширина | N/A см |
| Высота | N/A см |
| Глубина | N/A см |