Durabook | DBHR1X R11 Spare Extended HI-CAP Battery for Durabook R11, R11L
- Preces kods: 413146
- EAN: 2000001295731
- MPN: DBHR1X
246.49€
Bez nodokļa: 203.71€
| Ražotājs | Durabook |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1111 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.80 kg |
| Producer product name | DBHR1X R11 Spare Extended HI-CAP Battery for Durabook R11, R11L |
| Svars | N/A g |
| Platums | N/A cm |
| Augstums | N/A cm |
| Dziļums | N/A cm |