Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C879R | Ink Cartridge XXL | Black
- Код товара: 415664
- EAN: 8715946728711
- MPN: C13T05B14N
410.70€
Без налога: 339.42€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge XXL |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C879R |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Gross depth (mm) | 340.00 мм |
| Gross height (mm) | 425.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 133 шт. |
| Gross weight | 2.55 кг |
| Net weight | 2.53 кг |
| Производительность по страницам | 86000 страниц |