Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C879R | Ink Cartridge XXL | Black
- Preces kods: 415664
- EAN: 8715946728711
- MPN: C13T05B14N
410.70€
Bez nodokļa: 339.42€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge XXL |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C879R |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 133 pcs |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Net weight | 2.53 kg |
| Lappušu apjoms | 86000 lappuses |