Epson Ink Cartridge L | WF-M53xx/58xx Series | Ink Cartridge | Black
- Код товара: 416569
- EAN: 8715946716572
- MPN: C13T12D140
102.67€
Без налога: 84.85€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | WF-M53xx/58xx Series |
| Producer product family | Ink Cartridge L |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 429 шт. |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.90 кг |
| Производительность по страницам | N/A страниц |