Camry | Hair Dryer | CR 2257 | 1400 W | Number of temperature settings 1 | White
- Код товара: 420603
- EAN: 5902934835718
- MPN: CR 2257
7.39€
Без налога: 6.11€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Диффузор | No |
| Цвет товара | White |
| Мощность | 1400 Вт |
| Количество настроек температуры | 1 |
| Producer product name | CR 2257 |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Ионная функция | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Net weight | 0.40 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 76.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 368 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Воздушная петля | Yes |
| Другие особенности | 2 levels of power |
| Функция Cool Shot | No |
| Складные рукоятки | No |