Camry | Hair Dryer | CR 2257 | 1400 W | Number of temperature settings 1 | White
- Preces kods: 420603
- EAN: 5902934835718
- MPN: CR 2257
7.39€
Bez nodokļa: 6.11€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izsmidzinātāja sprausla | No |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 1 |
| Producer product name | CR 2257 |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Joniskā funcija | No |
| Produkta krāsa | White |
| Jauda | 1400 W |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 368 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakāršanas cilpa | Yes |
| Citas funkcijas | 2 levels of power |
| Cool Shot funkcija | No |
| Salocāms rokturis | No |