Gembird | Cleaning Wet Wipes (100 pcs) | BB-WW100 | Cleaning wipes (100 pcs)
- Код товара: 420984
- EAN: 8716309118330
- MPN: BB-WW100
1.42€
Без налога: 1.17€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Cleaning wipes (100 pcs) |
| Producer product name | BB-WW100 |
| Producer product family | Cleaning Wet Wipes (100 pcs) |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1588 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Совместимость | For all types of screens |