Gembird | Cleaning Wet Wipes (100 pcs) | BB-WW100 | Cleaning wipes (100 pcs)
- Preces kods: 420984
- EAN: 8716309118330
- MPN: BB-WW100
1.42€
Bez nodokļa: 1.17€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Cleaning wipes (100 pcs) |
| Producer product name | BB-WW100 |
| Producer product family | Cleaning Wet Wipes (100 pcs) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1588 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Savietojamība | For all types of screens |