Gembird | BTD-MINI6 USB BT v.5.0 Dongle
- Код товара: 421123
- EAN: 8716309126724
- MPN: BTD-MINI6
5.24€
Без налога: 4.33€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | BTD-MINI6 USB BT v.5.0 Dongle |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 134.00 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12281 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.03 кг |