CyberPower | Smart Management Solutions | SNEV001
- Код товара: 421723
- EAN: 4712856274400
- MPN: SNEV001
123.84€
Без налога: 102.35€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | SNEV001 |
| Producer product family | Smart Management Solutions |
| Gross depth (mm) | 164.00 мм |
| Gross height (mm) | 58.00 мм |
| Gross width (mm) | 168.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 541 шт. |
| Gross weight | 0.29 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Размеры (ШхГхВ) | 53 x 29 x 67 мм |