Duracell | Basic MN1500 BL8 | AA
- Код товара: 421944
- EAN: 5000394159990
- MPN: 2875
5.97€
Без налога: 4.93€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 20 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Volume (m3) | 0.0003 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2880 шт. |
| Gross weight | 0.225 кг |
| Net weight | 0.214 кг |
| Тип | AA |
| Producer product name | Basic MN1500 BL8 |