Duracell | Basic MN1500 BL8 | AA
- Preces kods: 421944
- EAN: 5000394159990
- MPN: 2875
5.97€
Bez nodokļa: 4.93€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.0003 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2880 pcs |
| Gross weight | 0.225 kg |
| Net weight | 0.214 kg |
| Tips | AA |
| Producer product name | Basic MN1500 BL8 |