CAT 5e U/UTP | RJ45 | White
- Код товара: 422547
- EAN: 4040849685040
- MPN: 68504
0.62€
Без налога: 0.51€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | CAT 5e U/UTP |
| Тип кабеля | RJ45 |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 53.00 гр. |
| PET | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2045 шт. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.02 кг |