CAT 5e U/UTP | RJ45 | White
- Preces kods: 422547
- EAN: 4040849685040
- MPN: 68504
0.62€
Bez nodokļa: 0.51€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | CAT 5e U/UTP |
| Kabeļa tips | RJ45 |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2045 pcs |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.02 kg |