Lenovo | 300 USB-C In-Ear Headphone | GXD1J77353
- Код товара: 423103
- EAN: 195892059844
- MPN: GXD1J77353
9.90€
Без налога: 8.18€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wired |
| Producer product name | GXD1J77353 |
| Producer product family | 300 USB-C In-Ear Headphone |
| Цвет | Grey |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Gross depth (mm) | 146 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Gross weight | 0.122 кг |
| Gross width (mm) | 56 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 67.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 43.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.0002044 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1639 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.012 кг |
| Подключение устройства | Universal USB-C |