Dell | OptiPlex Tower Cable Cover | Black
- Код товара: 424134
- EAN: 5397184822524
- MPN: 325-BDWZ
54.70€
Без налога: 45.21€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | US |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | OptiPlex Tower Cable Cover |
| Gross depth (mm) | 389.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 167 шт. |
| Gross weight | 0.66 кг |
| Net weight | 0.50 кг |