Dell | OptiPlex Tower Cable Cover | Black
- Preces kods: 424134
- EAN: 5397184822524
- MPN: 325-BDWZ
54.70€
Bez nodokļa: 45.21€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | US |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | OptiPlex Tower Cable Cover |
| Gross depth (mm) | 389.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 167 pcs |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Net weight | 0.50 kg |