Fellowes | Laptop Stand | Quick Lift I-Spire | Black | 320 x 42 x 286 mm
- Код товара: 425497
- EAN: 043859706792
- MPN: 8212001
19.03€
Без налога: 15.73€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 320 x 42 x 286 мм |
| Producer product name | Quick Lift I-Spire |
| Producer product family | Laptop Stand |
| Gross depth (mm) | 22.68 мм |
| Gross height (mm) | 317.5 мм |
| Gross width (mm) | 342.9 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 224 гр. |
| Plastic (No PET) | 56 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.28 кг |
| Volume (m3) | 0.00246918861 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 700 шт. |
| Gross weight | 1.08 кг |
| Net weight | 0.80 кг |
| Особые свойства | Angle/height adjustment - 7 different positions. |