CyberPower | Smart App UPS Systems | PR3000ERTXL2U | 3000 VA | 3000 W
- Код товара: 426644
- EAN: 4712856277579
- MPN: PR3000ERTXL2U
1 558.37€
Без налога: 1 287.91€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 7500 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Gross depth (mm) | 620 мм |
| Gross width (mm) | 560 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Volume (m3) | 0.09548 м³ |
| Tare weight (kg) | 8 кг |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 40.8 кг |
| Net weight | 32.8 кг |
| Producer product name | PR3000ERTXL2U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 3000 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 3000 ВА |