CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
- Код товара: 428430
- EAN: 4016032322160
- MPN: DK-1644-100
6.22€
Без налога: 5.14€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет товара | Grey |
| Другие особенности | Length 10 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 28.00 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 34.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1203 шт. |
| Gross weight | 0.33 кг |
| Net weight | 0.29 кг |