CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
- Preces kods: 428430
- EAN: 4016032322160
- MPN: DK-1644-100
6.22€
Bez nodokļa: 5.14€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Grey |
| Citas funkcijas | Length 10 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 34.40 g |
| Plastic (No PET) | 8.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1203 pcs |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Net weight | 0.29 kg |