Goobay 61159 HDMI High Speed Cable with Ethernet | HDMI | 2 m
- Код товара: 429924
- EAN: 4040849611599
- MPN: 61159
1.46€
Без налога: 1.21€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4114 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Тип | HDMI |
| Producer product family | 61159 HDMI High Speed Cable with Ethernet |
| Длина кабеля | 2 м |