BLACK & DECKER
- Код товара: 431415
- EAN: 5035048470558
- MPN: GKC1820L20-QW
90.44€
Без налога: 74.74€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | pl |
| Gross depth (mm) | 375.00 мм |
| Gross height (mm) | 190 мм |
| Gross width (mm) | 270 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.34 кг |
| Palette Qty | 45 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 3.36 кг |
| Net weight | 3.02 кг |