Thrustmaster TSS Handbrake | Black/Silver
- Код товара: 431530
- EAN: 3362934003838
- MPN: 4060306
279.61€
Без налога: 231.08€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 258.00 мм |
| Gross height (mm) | 327.00 мм |
| Gross width (mm) | 136.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.43 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 75 шт. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 2.07 кг |
| Producer product name | TSS Handbrake |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Цвет товара | Black/Silver |